1 грудня 2016 р. відбулась нарада керівників навчальних закладів Бісковицької ОТГ

01 грудня 2016 р. відбулась нарада керівників навчальних закладів Бісковицької об'єднаної територіальної громади, на якій розглядалась та вирішувались актуальні питання, що стосуються навчально-виховного процесу, а саме: атестація та курсова перепідготовка педагогічних працівників, хід проведення ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін в умовах ОТГ, аналіз наповнення якості сайтів навчальних закладів. Також начальник відділу Марія Васьків запропонувала долучитись до акції "Напиши листівку воїну АТО".
В нараді також взяла участь бухгалтер сільської ради Наталія Максимовська, яка ознайомила керівників навчальних закладів з розміром освітньої субвенції на 2017 рік.