20 червня у таборі «Дзвіночок» проводилась інтелектуальна гра "What, where, when".

Метою цієї гри було узагальнення лексичного і граматичного матеріалу за вивченими темами, розширювати кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності.

Гра проводилась у вигляді змагання між двома командами « Rainbow »  і « The shining sun ». Перш за все капітан кожної команди представив свою команду.

Гра проводилась з таких конкурсів:

Конкурс 1 «Розминка»;

Конкурс 2 «Розв'яжи приклади»;

Конкурс 3 «Ланцюжок»;

Конкурс 4 «Скорочені імена»;

Конкурс 5 «Герої казок та мультфільмів»;

Конкурс 6 «Розв'яжи кросворд»;

Конкурс 7 «Намалюй малюнок»;

Конкурс 8 «З'єднай слова»;

Конкурс 9 «Відгадай загадки».

Діти з великим задоволення виконували завдання. Переможці конкурсу стала команда « The shining sun » .

І далі розпочалося наступне заняття - це гра "Scavenger Hunt". Учні та вчителі склали 4 команди. Поперeдньо учнів попросили принести фотоапарат (один на команду). Кожній команді приготували завдання -  зробити різноманітні фотографії  згідно так званої "дорожньої карти". Завдання були дуже цікавими. Деякі фото повинні були бути групові, тому діти пішли групами, фотографуючи одне одних.

Отже, ЗАВДАННЯ:

Take a photo with

1 person standing, 1 person sitting, 1 person lying under a tree.

all team hugging a tree

1 person jumping over the back of other members of the team

1 person shaking hands with a teacher

flowers in the background

all team holding hands

all team hugging

1 person carrying another

all team carrying one person

all team sitting in a circle on the ground

all team jumping in the air

all team with their team poster

all team pretending to be asleep

Ось так весело і цікаво ми провели день. По закінченні цієї гри вихователі зробили відмітки, чи у кожної команди є всі потрібні фото. В результаті - перемогла дружба.