Англомовний табір «Білочка» завершив свою роботу в Викотівській СЗШ І-ІІІ ст.

З 01.06.2016р. по 16.06.2016р. на базі Викотівської СЗШ І-ІІІ ст. функціонував англомовний пришкільний табір «Білочка».

Відпочинком та навчанням охоплено 20 учнів. Діти перебували у таборі щоденно протягом шести годин з одноразовим харчуванням (43% за кошти місцевого бюджету та 57% батьківської плати), з яких дві години в ігровій та розважальній формі проводились заняття з англійської мови. До роботи в таборі були залучені усі вчителі-предметники.

Мета роботи пришкільного літнього табору - розробити і втілити в життя заходи, спрямовані на покращення знань, умінь та навичок з англійської мови, а також зміцнення фізичного і психологічного здоров'я дітей.  При складанні плану роботи табору враховувалися уподобання дітей, можливості для розвитку творчого потенціалу, задоволення їх особистих інтересів у процесі ігор, розваг, вільному виборі занять по інтересам.

Робота у таборі проводилася на високому рівні. Щодня учні школи були задіяні у різних видах роботи, брали участь у спортивних змагань, були учасниками конкурсів, малювали, розважались, і все це намагались виконувати англійською мовою. Педагоги змогли створити атмосферу, де діти не просто з підручником намагались щось сказати,  завчити і переказати, а діяти через гру, активно спілкуватися. Школярі значно покращили свої знання з англійської мови.