День бібліотеки в П`яновицькій СЗШ І-ІІІ ст

«Бібліотека чекає на тебе,

Бібліотека- це місце ідей,

Бібліотека – це те, що нам треба,

Бібліотека єднає людей.

Під таким девізом у П`яновицькій СЗШ І-ІІІ ступенів проходив Всеукраїнський день бібліотек, який розпочався днем відкритих дверей під назвою « Бібліотека – територія єдності». Були організовані книжкові виставки « Найкращі книги нашої бібліотеки» , «Книги -ювіляри 2017». З учнями 5-6 класів бібліотекар Федів О.Я. провела бесіду « Бережи книгу», а також « Казкову ігротеку» та організовано флешмоб «Читати модно». Учні школи виготовили газети « Книга – джерело знань».

До «Бібліо-кафе»було запрошено вчителів для дегустації літературних новинок і бібліотечних послуг із запашною кавою та солодощами. Зусилля Федів О.Я. були спрямовані на те, щоб читачі відвідували бібліотеку не тільки як місце обміну книжок, а як храм знань і мудрих думок.