День Цивільного захисту у Викотівській СЗШ І-ІІІ ст.

25 квітня 2017 року у школі проведено День ЦЗ.Метою  та завданнями заходів проведених у школі до «Дня цивільного захисту» були вироблення в учнів умінь, навичок, грамотно і чітко діяти в різних НС для захисту здоров’я та життя.

Розпочався «День цивільного захисту» загальношкільною  лінійкою. ЗДВР Павлів С.С. ознайомила учнів із основними завданнями ЦЗ, метою та функціями   цивільної оборони України, передбаченими Законом України « Про цивільну оборону України».

Під час лінійки учнів ознайомлено із планом проведення Дня ЦЗ та проінструктовано із правилами евакуації, яка відбулася о 11 год. 30 хв.

Сповіщенням про початок евакуації був довгий безперервний дзвінок.  Також в  усіх класах школи відбулися уроки з цивільного захисту та проведено виховні години із презентаціями та переглядом фільмів.

Учнівською радою школи оформлено тематичний стенд « Будь обережним!»