День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи відзначається щорічно з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження і донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, а також віддання належної поваги патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та в листопаді 2013 року – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Ми вийшли відстояти своє право.

Про події Майдану уже багато раз розповідала шкільний бібліотекар дітям та вчителям. Бо сама довго була на Майдані. В день Гідності та Свободи цю тему варто розпочати знову. Отож своїми спогадами про Майдан знову ділюсь я.

Страшним для мене було те, як герої Небесної Сотні вмирали від отриманих ран, а їхній одяг ще довго здригався від потоку крові.

Саме цим подіям приурочена книжкова виставка в шкільній бібліотеці під назвою "Спочивайте з миром, друзі!!!"