День Гідності та Свободи в Бісковицькій СЗШ І-ІІІ ст.

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Свято встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського.

З нагоди Дня Гідності та Свободи в Бісковицькій школі 20 листопада пройшов захід щодо відзначення та вшанування подій 2004, 2013-2014 років, що відбулись в нашій країні. Учні 8-а класу та вокальна група нашої школи підготували цікаве та патріотичне свято. Спільна творчість, звучання

патріотичних пісень створили святкову атмосферу єднання.

Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина. Бажаємо усім нам миру, благополуччя, любові та достатку!