"День Мультфільмів" у літньому таборі Бісковицької СЗШ І-ІІІ ст.

Другий день літнього англомовного табору (07.06.2017) при Бісковицькій СЗШ І-ІІІ ст. отримав назву "День Мультфільмів".

Розпочали день з лінійки та ранкової  зарядки. Під час заняття з англійської мови учні переглядали короткометражні мультфільми та обговорювали їх. Діти описували улюблені мультфільми, а також мали змогу представити своїх улюблених героїв. Подорожуючи країною мультфільмів учні співали, читали вірші, відгадували героїв за описом, розгадували кросворд та спілкувались англійською мовою у дружній атмосфері.

Після цього діти підготували стінгазети від кожного загону. А завершився наш день бесідою про правила поведінки та іграми на свіжому повітрі.