День охорони праці у П'яновицькій СЗШ

У П'яновицькій СЗШ I-III проведено заходи щодо відзначення 28 квітня 2018 року Дня охорони праці. Заступник директора з навчально-виховної роботи Струбицька М.І. організувала круглий стіл з педагогічними працівниками з метою ознайомлення з ризиком, пов'язаним з охороною праці. Класні керівники провели відкриті уроки, зокрема,Ілів Л.М. у 8 класі його провела у формі міні-лекторію "Захищене і здорове покоління". З учнями школи вчителем фізичної культури Федівом Р.М. організовано спортивні змагання. Завідувачі кабінетів та вчителі-предметники провели бесіди щодо відзначення Дня охорони праці. Під керівництвом вчителів основ здоров'я Сліпецької Н.С. , Федів О.Я.,педагога- організатора Строгуш Н.В. виготовлено і поширено буклети та наочні посібники  з питань безпеки та гігієни праці.