День писемності у П`яновицькій СЗШ І-ІІІ ступенів

Мова – це диво, яке ми чуємо від миті свого народження, це почуття, які допомагають нам виразити любов і турботу про рідних та друзів, це душа, що випромінює життєву силу, це невичерпне джерело, звідки ми черпаємо наснагу, знання і прагнення осягнути всесвіт.

9 листопада у П'яновицькій СЗШ -ІІІ ступенів відзначили День української писемності і мови. Учні 8-го класу під керівництвом класного керівника Ілів Л.М., вчителя української мови і літератури, провели загальношкільну лінійку  « Мова - це душа народу, а народ без мови не народ».

Старшокласники школи взяли участь у написанні радіодиктанту  та продемонстрували єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Директором  школи  Ярош Л.М. було підведено підсумок проведення Дня української писемності і мови.