День Соборності у Викотівській СЗШ І-ІІІ ст.

Українська мрія – єдність, свобода і незалежність.

22 січня 1990 року мільйони українців вишикувалися в живий ланцюг, що розтягнувся від Києва до Львова. Вони відзначали День Соборності, День своєї української єдності та свободи.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Тож зберігаймо цей безцінний скарб.

Про це цими днями розповідала бібліотекар Викотівської СЗШ І-ІІІ ст. Оксана Онісковець старшокласникам. Цікавим для них було і те, що саме шкільний бібліотекар брала участь у цьому живому ланцюзі.

В шкільній бібліотеці відвідувачі мали змогу оглянути книги з книжкової виставки під назвою "НАМ БЕРЕГТИ ТЕБЕ,СОБОРНУ ТА ЄДИНУ,І НАМ ТВОЮ ІСТОРІЮ ТВОРИТЬ".

Особливу увагу старшокласники звернули на книгу Миколи Петрущака "Тернистими дорогами правди", адже його виступи неодноразово чули в м. Самборі, де мешкає сам автор книги.