День Святого Валентина не оминуло і Лановицьку школу

14 лютого в усьому світі святкується День Святого Валентина - покровителя усіх закоханих. Захопливе свято не оминуло і Лановицьку школу. Вчитель англійської мови Стащишин Л.І. провела у 3-му класі виховну годину до Дня Святого Валентина, метою якої було поглиблення знань учнів про історію виникнення свята та культурні традиції в англомовних країнах, сприяння розвитку емоційно-почуттєвої сфери дітей, виховування любові до батьків, друзів, вчителів.
Учні послухали історію про виникнення Свята Всіх Закоханих, переглянули відеоролики: "Valentines" та "5 Little Hearts". День Святого Валентина для них є особливим часом для прояву любові до батьків, друзів, вчителів, яку вони так старанно намагались вилити у своїх валентинках, виготовлених власноруч.У скриньку під назвою "Подаруй своє серце", учні з великим задоволенням могли кинути свої валентинки. Батьків, бабусь і дідусів, братиків і сестричок третьокласники потішать своїми сердечками з побажаннями.