День Святого Валентина у Бісковицькій СЗШ

14 лютого –  День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. У Бісковицькій СЗШ у цей холодний лютневий день на душі було тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Рано-ранесенько почала працювати  святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками. Активісти школи організували святковий концерт та запальну дискотеку для старшокласників, на яких подарували краплинку своєї доброти, любові та турботи. Різноманітні конкурси, веселі сценки з життя, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.