День святого Валентина у П'яновицькій СЗШ

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У П’яновицькій СЗШ І-ІІІст.  у цей холодний  лютневий день на душі було тепло, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Рано-ранесенько почала працювати  святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками. Учні та вчителі підтримали святковий  дрес-код, а святкова фотозона приваблювала усіх любителів фото.

Веселим та креативним  було і свято, організоване педагогом-організатором Строгуш Н.В. та учнями 8-9,11. На сцені актового залу запрацював «Шкільний телеканал » з цікавими новинами про захоплення дівчат і хлопців нашої  школи . Та найбільш цікавою стала гра  «Хто зверху» між хлопцями і дівчатами. Різноманітні конкурси та веселі забави створили атмосферу радості й тепла. Було обрано також «Валентинку та Валентина» нашої школи, ними стали учень 11 класу Гринда Назар та учениця 9 класу Вороняк Василина. Усі переконалися в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.