Діти табору «Дзвіночок» при Бісковицькій СЗШ здійснили екскурсію у музей «Бойківщина»

9 червня 2017 року діти табору «Дзвіночок» при Бісковицькій СЗШ здійснили екскурсію у музей «Бойківщина».

Він був створений у 1927 році, у часи, коли про ідею незалежності та самостійності України говорили всюди і голосно. Інтелігенція Самбора створила товариство «Бойківщина», а згодом і однойменний музей.

В окремому кутку працівники музею відобразили традиційне житло бойків. Склалось враження, що у музеї є абсолютно все, чим користувалися бойки по господарству. Друга кімната експозиції побуту бойків — це світ одягу та прядива. На спеціальних манекенах працівники музею відтворили бойківські ноші (одяг).

Учні нашої школи з особливою цікавістю слухали екскурсовода та розглядали експонати музею, а також намагались самі відгадати їхнє призначення по господарству.

А потім діти насолоджувались фотовиставкою «Долею даровані зустрічі». Її автор львів’янин Василь Пилип’юк – лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, професор, член Національної спілки журналістів України. Учні були зачаровані красою та барвистістю фотографій.