Екскурсія учнів у музей "Бойківщина"

25 квітня школярі Максимовицької СЗШ І ступеня побували на екскурсії у м. Самборі . Діти відвідали музей "Бойківщина", де побачили багато старовинних предметів побуту , знарядь праці та інших речей ужитку , а також почули про культуру бойків .

Незабутнє враження справила на усіх виставка відомої львівської майстрині Зоряни Грегорійчук "Музика писанки". Учні мали можливість розглянути зблизька понад 200 неповторних за розписом писанок .

А ще діти відвідали пам'ятку архітектури 17-19 ст. Самбірську ратушу . Всім сподобався інтер'єр вежі . Екскурсовод розповіла цікаву історію походження ратушного годинника та продемонструвала його механізм . Захоплюючим був для присутніх краєвид міста та навколишніх територій . З великою цікавістю кожен відшукував знайомі місця з висоти "пташиного польоту" , а неймовірна радість запанувала саме тоді , коли очима відшукали церкву у рідному селі.