Фізкультурно-спортивне свято "Козацькі забави"

Відгомоніли століття з того часу, як в пониззі Дніпра ,за його порогами,мужні і волелюбні лицарі заснували Запорізьку Січ. А пам'ять живе. Тому з метою виховання пошани до історичного минулого 6 березня 2018 р. У Пяновицькій СЗШ I- III ст.вчителем фізичної культури Федівом Р.М. було проведено фізкультурно-спортивне свято "Козацькі забави". Учасниками свята були учні з різних класів , які утворили 2 команди "Січовики" і "Запорожці". Склавши присягу,як справжні козаки, хлопці показали свої знання з історії козацтва та продемонстрували фізичну міць та силу. Дух змагання та дружби, бажання ставати кращими,сильнішими об'єднували учасників. У такі моменти усвідомлюєш ,що патріотизм - це звичайний стан повсякденного життя,це шанобливе ставлення до звичаїв і традицій,це гаряче почуття свого людського й національного обов'язку. Родзинкою свята була музична пауза ,яку заповнили дівчата танцювальним номером і пісня у виконанні учениць 11 класу. Змагання оцінювало професійне журі у складі вчителів школи. Музичний супровід свята організував заступник з виховної роботи Ярош М.І.