Голодомор - „Втрачене дитинство”.

24 листопада у Лановицькій СЗШ І ст. Стащишин Л.І. провела виховну годину на тему „Втрачене дитинство”.

Відповідно до свого віку, учні ще не в змозі усвідомити усі масштаби страшної трагедії, яка відбулася у 1932-1933 рр. Але, будучи громадянами України, вони повинні знати історію українського народу, однією зі сторінок якої є Голодомор. Учні з глибоким співчуттям віднеслись до розповіді про події Голодомору, особливо коли побачили страшні картини того часу. Діти збагнули, що хліб – це велика цінність, якою ми так часто нехтуємо. І тепер вони знають, чому, коли впаде окраєць хліба, піднявши його, треба поцілувати.

Учні разом із вчителем помолились за душі жертв Голодомору та запалили свічки пам’яті про них.