Голодомор

"Згадайте нас - бо ми колись жили.

Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!

Ми в цій землі житами проросли,

Щоб голоду не знали люди вічно."

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років.

З нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати, в Бісковицькій школі було проведено виставку малюнків та тематичні виховні години, оформлено виставку тематичної літератури у шкільній бібліотеці. Учні приєдналися до акції “Незабудки пам’яті”.

Підсумком став виховний захід «Ціна йому  – життя», приурочений  Дню пам’яті  жертв голодомору 1932-1933рр., який підготували учні 11 класу .

Метою проведеного заходу було вшанувати пам'ять безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховувати в дітей особистісні риси громадянина України та патріотизм.

Одинадцятикласники знову змусили згадати кожного з присутніх про ті страшні часи Голодомору, задуматись над трагедією, що не минула майже жодну сім’ю українського народу. Серця  учнів  та вчителів не залишились байдужими після участі в лінійці і скорботної хвилини мовчання та вшанування пам’яті загиблих в 1932-1933роки.