"І слово, і пісня, матусю, тобі"

З метою вшанування жінки-матері, виявлення поваги до рідних, збагачення духовного світу дітей, виховання любові та шанобливого ставлення до рідної матері, до неньки-України 25 квітня 2018р. на базі Бісковицької СЗШ І-ІІІ ст. був проведений ІІ етап фестивалю-конкурсу "І слово, і пісня, матусю, тобі". У конкурсі взяли участь учні Бісковицької, Викотівської та П'яновицької шкіл. Конкурс проводився у трьох номінаціях: "Авторська поезія", "Авторська проза" та "Виконання пісні про маму". У своїх виступах виконавці продемонстрували, що мама - це та людина, яка допомагає тобі і любить тебе завжди; це надійна опора і вірний друг; це центр Всесвіту. ЇЇ любов - безмежна. Композиції учасників були сповнені теплом і ніжністю до своїх мам.