Листопадовий чин "Їх слава повік не завяне"

11 листопада 2016 року у П`яновицькій СЗШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відзначення Листопадового чину "Їх слава повік не завяне".

Минуло 98 років з Дня створення ЗУНР, але кожен раз ми знову повертаємось до тих вікопомних днів. Повертаємося не лише для того, щоб віддати шану, а передусім здобути від них те невичерпне джерело сили, знання та досвіду, які так потрібні у наш нелегкий відповідальний час розбудови самостійної держави.

Учні і вчителі виконали гімн, промовили спільну молитву за всіїх полеглих за волю України, вчитель історії Андриц Г.М. розповіла про історичні події того часу, читалися тематичні вірші, лунали патріотичні стрілецькі пісні.

Провели та організували свято заступник директора з виховної роботи Ярош М.І. та педагог-організатор Строгуш Н.В.