Літній англомовний табір у Бісковицькій СЗШ І - ІІІ ст.

Коли постало питання про проведення літнього англомовного табору у Бісковицькій СЗШ І - ІІІ ст., нам , вчителям, було дещо незвично, тому що ми ніколи цього не робили. Табір вирішили провести з 06 по 21 червня 2017 року на базі нашої школи.  Ми вирішили назвати табір «Дзвіночок», що є символічним для літнього табору.
     Отже, день перший, 6 червня. О 9 год. ранку ми з нетерпінням чекали прибуття учнів. День розпочався з урочистої лінійки з нагоди відкриття табору. Учнів поділили на загони. Перший загін назвав свою команду «Rainbow», другий - «The shining sun». Кожна команда підготувала свої девізи.
     Далі учням було запропоновано скласти правила поведінки у таборі, такий собі табірний «контракт». Потім кожен з учнів підійшов поставити свій підпис під цими правилами.
     Так як перший день був присвячений темі «Family Day», діти розказували про свою сім’ю, а також малювали родове дерево.