Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови відзначається щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Представники всіх націй і народностей відзначають цей день.

Наша рідна мова – це невичерпна скарбниця, яка щоденно збагачується новими словами і розвивається. Її високе покликання в тому, щоб людина множила кількість душевних струн, щоб на рівні слова відчувала єдність поколінь свого роду.

У П'яновицькій СЗШ І-ІІІ ступенів 21.02.2018року учні та вчителі відзначили Міжнародний день рідної мови. Школярі переглянули відеофільм про відзначення цього дня у всіх регіонах України. Зачитувались висловлювання про рідну мову, звучали пісні.

Директор школи Ярош Л.М., вчитель української мови і літератури переконливо стверджувала силу, велич, могутність, чарівність, мелодійність, різнобарв'я і ніжність українського слова та закликала примножувати багатство і красу рідної мови.