На базі Бісковицької СЗШ І-ІІІ ст. було проведено фестиваль – конкурс «І слово, і пісня, матусю, тобі». Для участі у фестивалі усі загальноосвітні навчальні заклади Бісковицької сільської ради представили своїх конкурсантів у кожній з номінацій. Присутні в залі та журі мали можливість прослухати вокальний колектив П’яновицької СЗШ І-ІІІ ступенів, солістів у різних вікових групах, читців авторської поезії та прози.
Після завершення фестивалю – конкурсу призові місця були розподілені наступним чином : ПЕРША НОМІНАЦІЯ (АВТОРСЬКА ПОЕЗІЯ) ( І вікова група – з 9 до 14 років)
І місце – Богуцька Роксолана, учениця 7 класу Викотівської СЗШ І-ІІІ ст.
ІІ місце – Вербинський Роман, учень 6 класу Бісковицької СЗШ І-ІІІ ст.
Корчевська Марія, учениця 6 класу П’яновицької СЗШ І-ІІІ ст.
( ІІ вікова група –до 18 років) І місце – Яремко Вікторія, учениця 9 класу Бісковицької СЗШ І-ІІІ ст. ДРУГА НОМІНАЦІЯ (АВТОРСЬКА ПРОЗА) ( І вікова група – з 9 до 14 років) І місце – Яремко Вікторія, учениця 6 класу Викотівської СЗШ І-ІІІ ст.
ТРЕТЯ НОМІНАЦІЯ (солісти-вокалісти, дуети, квартети, вокальні ансамблі) Солісти-вокалісти ( І вікова група – з 9 до 14 років) І місце – Карпінська Анастасія, учениця 4 класу Викотівської СЗШ І-ІІІ ст.
Стецяк Ілля, учень 3 класу Бісковицької СЗШ І-ІІІ ступенів
Вокальні ансамблі І місце – вокальний колектив «Барвінок» П’яновицька СЗШ І-ІІІ ступенів.