Екскурсія до пожежної частини

Дата: 19.09.2018 12:22

13 вересня 2018 року відбулась екскурсія до пожежної частини Самбірського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області для учнів Бісковицької СЗШ І-ІІІ ст. з Бурич Н.І та Собчишак Н.І.
Учні 9 класів (28 осіб) із задоволенням відвідали пожежну частину.  З цікавістю учні слухали розповідь пожежників про їх нелегку працю, швидкість виконання своїх завдань, вміння діяти грамотно,  впевнено, надаючи допомогу потерпілим. Особливо цікавою була розповідь начальника караулу 12 ДПРЧ РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, капітана СЦЗ Євгена Сиділи. Школярі роздивлялися пожежні автомобілі та пожежно-рятувальне обладнання. На згадку ,учні  фотографувались у товаристві пожежників, біля машин. Після екскурсії з цікавістю ділилися своїми враженнями. Дякуємо співробітникам пожежної частини (Самбірського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області) за захоплюючу та пізнавальну екскурсію.