Екскурсія учнів П‘яновицької школи в музей «Бойківщина»

Дата: 04.10.2018 12:01

3 жовтня 2018 року учні 5-6 класів П'яновицької СЗШ І-ІІІ ст.  разом з класними керівниками Андриц Г.М. , Федів О.Я.  та педагогом-організатором Строгуш Н.В.  здійснили цікаву екскурсію стежками Самбора.

Спершу відвідали музей"Бойківщина",де оглянули виставку "Українська минувшина.Обрядовість" львівського художника Юрія Лесюка та не менш цікаву виставку про життя і побут бойків.Діти з захопленням слухали  екскурсовода,яка не тільки розповідала,а й відповідала на усі питання школярів.

А далі ми помандрували до центральної частини міста на площу Ринок  та піднялися на міську ратушу,де діти затамувавши подих споглядали Самбір у всій його красі.

Дякуємо працівникам музею"Бойківщина" за змістовну екскурсію.Бажаємо їм нових здобутків у музейній справі та вдячних відвідувачів.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)