Впровадження НУШ у П‘яновицькій СЗШ

Дата: 19.10.2018 09:07

Вже більше місяця у П'яновицькій СЗШ І-ІІІ ст. здійснюється навчання НУШ.Цікаві ранкові зустрічі,коли діти обговорюють свій емоційний стан,власні думки,актуальні питання класного і шкільного життя,або ж просто спілкуються на цікаві їм теми.Ефективне використання LEGO і танграму,роботи в групах і парах, екскурсії та ігри на шкільному майданчику.Навчання проводиться через гру- тобто моделювання ситуацій із додаванням руху,гумору,емоцій й творчих завдань,завдяки  цьому учні можуть дізнатись набагато більше.

Вчитель 1 класу Ярош Галина Михайлівна щодня працює над тим,щоб школа для дітей була місцем, до якого приємно ходити ,адже тут прислухаються до їхньої думки,вчать критично мислити, висловлювати власну позицію та бути відповідальним.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)