Бібліотечна новина

Дата: 19.10.2018 09:48

В РАМКАХ МІСЯЧНИКА ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ УЧНІ 3 ТА 4 –Б КЛАСІВ ВИКОТІВСЬКОЇ ШКОЛИ ОГЛЯНУЛИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ ПРО ДЕРЖАВНУ НАУКОВО – ПЕДАГОГІЧНУ БІБЛІОТЕКУ УКРАЇНИ ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО. БІБЛІОТЕКАР РОЗПОВІЛА ПРО ВЕЛИКІ ВІДДІЛИ ЦІЄЇ БІБЛІОТЕКИ.

ДАЛІ ШКІЛЬНИЙ БІБІЛІОТЕКАР ОКСАНА ОНІСКОВЕЦЬ  РОЗПОВІЛА ПРО ОСТАННЮ СТОРІНКУ ЖИТТЯ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО.

Уже перебуваючи в лікарні, В.О.Сухомлинський не переставав думати про школу. Коли діти з квітами прийшли до нього в палату, він підвівся на руки, поглянув у вікно, промовив: «Діти йдуть до школи, а я йду із життя…» Помер Василь Сухомлинський 2 вересня 1970 року. Похований на кладовищі всього за 300 метрів від школи, якій віддав усе своє життя, але фізична смерть не поклала край його життю.

Отже, хочу зробити висновок. Марно часу ми не гаяли, кожен з присутніх взяв для себе зернятко мудрості.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)