100 років з дня створення ЗУНР

Дата: 09.11.2018 11:26

Минуло 100 років з дня створення ЗУНР,та кожного року ми згадуємо ці нелегкі відповідальні дні розбудови самостійної української держави.ЗУНР проіснувала недовго,але 1 листопада назавжди став символом невмирущої ідеї прагнення українців до свободи і незалежності.

5 жовтня у П'яновицькій СЗШ І- ІІІ ст.провели урок прес-конференцію до 100-річчя створення ЗУНР.Вчитель історії Андриц Г.М. та педагог-організатор Строгуш Н.В. підготували змістовну розповідь та цікаві відеоролики про події і відомих постатей того часу.Учні переглянули короткометражний фільм "Перший раз" і змогли глибше осягнути ,що відбувалося 1918 року у Львові,як боролися і гинули за вільну суверенну державу українські вояки,котрі на вівтар її визволення без вагань клали своє найдорожче - життя.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)