Незабутня екскурсія учнів Викотівської СЗШ

Дата: 09.11.2018 11:30

Золота підкова Львівщини!

Вкінці жовтня учні 5-10 класів та  вчителі побували на екскурсії в Олеському,  Підгорецькому  та Золочівському замках . Чудові експозиції Олеського замку вражали своєю величчю та художньою цінністю: ікони, скульптури, предмети інтер’єру. Цінним експонатом є величезна картина батального жанру Мартіно Альтамонте « Битва під Віднем». Учні також побачили розпис однієї із стін, над реставрацією якого працював особисто Борис Возницький. Спускалися школярі і в підземелля до відомого колодязя.

Далі наш маршрут проліг в Підгорецький замок, в якому учні та вчителі милувалися чудовою архітектурою та репродукціями картин різних жанрів.

І насамкінець - розкішний Золочівський замок! На його території знаходиться Китайський плац та неповторні паркові скульптури, ландшафтна архітектура. Вишукані меблі, посуд, картини, надзвичайні скульптури  вражали відвідувачів своєю розкішшю. Особливо запам’яталась гіпсова модель «Поцілунок Амура» львівського скульптора вірменського походження Тадея Баронча. Побачили також восьмиметрове полотно М. Альтамоне « Битва під Парканами». Завершилася екскурсія переглядом чудових і витончених макетів замків та церков.

Задоволені та щасливі, з масою вражень від побаченого учні повернулися додому.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)