День української писемності у П‘яновицькій школі

Дата: 06.12.2018 11:26

9 листопада - визначна дата в історії українського народу. Україна вшановує Преподобного Нестора-Літописця, відзначає День української писемності та мови. Це одне з тих свят,коли кожен має нагоду відчути себе частинкою свого народу з його героїчною історією, багатою культурою і прекрасною, Богом дарованою мовою.

Учні та педагоги П'яновицької СЗШ І-ІІІ ст.приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. У школі стартував 1-й етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Бібліотекар Федів О.Я. підготувала виставку "Рідна мова - коріння нації".

Проведення подібних заходів дозволяє  не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку і збагачення.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)