День писемності та мови у Лановицькій школі

Дата: 06.12.2018 11:58

Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного з нас. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави.

До Дня української писемності та мови, 9 листопада у Лановицькій СЗШ І ст. було проведено загальношкільний флешмоб «Мова – душа нації!».

Учні переглянули змістовну презентацію, я якої дізналися про виникнення української писемності, історію встановлення свята, про творців української писемності, батька вітчизняної історії та словесності – Преподобного Нестора Літописця, творців слов’янської азбуки – Кирила і Мефодія та багато іншого.

З нагоди відзначення свята, класні керівники 2-3 класів провели виховні години. У 3-му класі (Бабірад Г.П.)  на тему «І багата, і чудова українська мова». Діти добирали слова, якими можна описати українську мову, читали вислови прислів’я і приказки про мову, що дало змогу розширити знання учнів про українську мову, про її значення у житті кожного з нас. У 2-му класі (Стащишин Л.І.) на тему «Без мови немає народу, як сонця буз сяйва й тепла». Основною ціллю виховної години було донести до юних читачів українського слова все його багатство, могутність велич та красу, які створювалися впродовж віків.

Класним керівником 4-го класу Строгуш М.С. проведено мовну вікторину на тему «Рідна мова калинова». Діти активно виконували різні завдання: складали прислів’я, розгадували ребуси, декламували вірші.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)