Адаптація п‘ятикласників

Дата: 06.12.2018 12:18

Перехід учнів з початкової школи до основної справедливо вважається доволі складним періодом.Багаторічні спостереження педагогічних працівників підтверджують,що він зазвичай пов'язаний з тимчасовим зниженням успішності учнів.Дітям, які звикли у початковій школі до певного порядку, необхідний час,щоб пристосуватися до нових темпу та стилю життя.Саме тому,у П'яновицькій СЗШ І-ІІІ ст. особливу увагу звертають на п'ятикласників,адже у нашій школі продовжують навчання учні Максимовицької та Лановицької СЗШ І ст..

Під час адаптаційного періоду практичний психолог Соломія І.Б. провела діагностичну роботу для виявлення проблем учнів,адже початок навчання в основній школі часто стає  серйозним випробуванням для всіх учасників навчально-виховного процесу.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)