Учні П‘яновицької школи - учасники гри-квест

Дата: 06.12.2018 12:20

В рамках відзначення 100-річчя Листопадового чину та проголошення ЗУНРу 15 листопада 2018р. учні 10 класу П'яновицької СЗШ І-ІІІ ст.разом з вчителем історії Андриц Г.М. та педагогом-організатором Строгуш Н.В. взяли участь в грі-квесті "Шляхами історії. Андрій Чайковський - очільник ЗУНРу у Самборі",яку організували працівники історико-етнографічного музею"Бойківщина".

Перед початком квесту учасників ознайомили з подіями Листопадового чину у Самборі та продемонстрували презентацію про життєвий шлях та діяльність Андрія Чайковського.

Учнів поділили на дві команди "Січ" та "Побратими".Кожна команда отримала мапу,за якою мала віднайти пам'ятні місця.На кожній локації їх зустрічали працівники музею та голова товариства "Просвіта" Олександра Сумарук,котрі розповідали про свою локацію та задавали питання.За правильні відповіді команди отримували банкноти з зображенням Андрія Чайковського.

Після проходження всіх локацій відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців.Учасники отримали у подарунок книжки майора Ганса фон Даха "Тотальний опір",а ще багато цікавих вражень та незабутніх емоцій.

Щиро дякуємо усім організаторам за захоплюючий квест та бажаємо нових творчих успіхів.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)