Реалізація НУШ у Лановицькій СЗШ

Дата: 06.12.2018 12:22

У Лановицькій СЗШ І ст. завершилися 9-й тематичний тиждень НУШ «Ігри» та 10-й тематичний тиждень «Театр».

Впродовж 9-го тижня учні ознайомились з різновидами ігор, малювали улюблених тваринок, робили аплікації, а потім грали з ними.

Метою 10-го тематичного тижня «Театр» було розширити знання учнів про специфіку театральних професій, розвивати пізнавальні особливості, творчі здібності, виховувати ціннісне ставлення до мистецтва.

На ранкових зустрічах діти від імені героїв казок віталися, імітували привітання звірів. Ляльки допомагали дітям читати склади, слова. Діти збагачували словниковий запас, використовуючи «Стіну слів», брали участь в дидактичних грах «Хто я?» та «Пантоміма», які допомагають розвивати творче мислення дітей та вчить коректному вираженню почуттів та емоцій.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)