Тиждень безпеки дорожнього руху у П‘яновицькій школі

Дата: 06.12.2018 12:54

З 12 по 16 листопада 2018 р. у П'яновицькій СЗШ I- III ст. пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Вчителі з основ здоров'я Сліпецька Н.С. і Федів О.Я. спонукали учнів шукати виходи з дорожніх ситуацій, приймати виважені та продумані рішення,ознайомили з правилами надання першої допомоги потерпілим від нещасних випадків. У 2 і 3 класах  Федів О.Я. були проведені бесіди "Дитина - пасажир" і "Безпека на дорозі - безпека життя". Сліпецька Н.С. у 5 класі провела урок "Безпека пішохода.Дорожні знаки",у 6 класі було проведено урок- гру "Вчи і поважай правила дорожнього руху". Учні 7 класу переглянули презентацію  "Будь обережним на дорозі",а у 8 класі проведено практичне заняття " Надання допомоги потерпілим внаслідок ДТП. Знаю! Вмію! Врятую!".

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)