День пам'яті жертв голодоморів

Дата: 06.12.2018 14:17

Сколихнулась Україна від скорботи і жалю. Припустилися від чорного болю жалобних стрічок Державні прапори. Запізнілими дзвонами шукаємо мільйони українських душ, щоби вписати їх в історію Пам'яті.

Сьогодні вчителі Максимовицької СЗШ І ступеня провели ряд заходів присвячених Дню пам'яті жертв голодоморів 1932-1933 років.

Вчитель Страхоцька Л. М. провела урок літературного читання М. Магера "Бевка".  З оповідання учні  дізналися про наслідки найжорстокішого голодомору 1932-1933 років.

Вчитель Іванчук Н. С. з учнями школи провела бесіду-розповідь "Запали свічку пам'яті", розповіла про трагічні події тих років та знищення україського народу. А Андрусів І. Б. виготовила квітки незабудки та оформила панно "Не забудь! Не забудь! голодомор 1932-1933 рр."

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)