Виховний захід до Дня Голодомору

Дата: 06.12.2018 14:55

23 листопада учнів 8 класу Викотівської СЗШ І- ІІІ ступенів під час виховної години переглянули відео-спогади людей, яким вдалось вижити в ті жахливі часи, у 20-40 роки ХХ століття. Школярам наголосили, що пам'ять про голодомор, а тим паче пам'ять про багатомільйонні жертви, пам'ять про тих, хто поліг за українську державність були під великою забороною.

Дехто й нині вважає, що не варто розповідати про це молодому поколінню. Та класний керівник переконана, що її вихованці зрозуміють, яким кривавим був шлях до свободи, і дорожитимуть нею - свободою.

Класний керівник Ірина Андріївна звернулась до учнів такими словами: "Нині доля Батьківщини в руках ваших батьків, завтра - у ваших. І щоб не повторилися трагедії народу, треба, щоб ваші руки були міцними, надійними, голови - світлими, а серця - благородними!"

Школярі виготовили квіти-незабудки та приєднались до акції "НЕЗАБУДКИ ПАМ'ЯТІ", хвилиною мовчання вшанували незчисленну кількість жертв Голодомору, запалили свічку "Пам'ять".

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)