Вітання захисникам Вітчизни

Дата: 11.12.2018 13:38

06 грудня - День Збройних сил України. Це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає  територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави.

Напередодні свята сільський голова Володимир Андрущенко, заступник сільського голови Михайло Кравчишин, начальник відділу соціально-гуманітарної політики Марія Васьків, заступник директора з навчально-виховної роботи Михайло Ярош, педагог-організатор Наталія Строгуш та учнівський вокальний колектив «Барвінок»  П'яновицької СЗШ І-ІІІ ступенів привітали військовослужбовців військової частини А1859. Володимир Андрущенко подякував військовослужбовцям за мир і спокій в наших оселях та нагородив найкращих грамотами Бісковицької сільської ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)