Екскурсія у резиденцію Святого Миколая

Дата: 11.12.2018 14:04

9 грудня 2018року учні 1-4 класів П'яновицької СЗШ І-ІІІ ст.разом з вчителями здійснили незабутню мандрівку , відвідали резиденцію Святого Миколая в місті Бориславі.Зустріч була надзвичайно щирою та теплою. Святий Миколай гостинно відкрив свої володіння для маленьких гостей та провів цікаву екскурсію резиденцією.Діти   з цікавістю слухали розповіді Святого та оглядали його незвичайні володіння.А далі і самі вирішили потішити Миколая віршами,веселими піснями та малюнками, виконаними власноруч.А ще,кожен мав можливість загадати заповітне бажання ,посидівши на чарівному кріслі.

На завершення зустрічі діти передавали один одному зачаровану кульку бажань ,а Святий Миколай обдарував усіх дітей солодкими подарунками.

Скуштувавши смачного обіду, дружно вирушили у місто Дрогобич до Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім.Ю Дрогобича на виставу "Лис Микита".Вистава надзвичайно вразила  чудовою грою акторів, яскравими барвами костюмів та професійним музичним оформленням.

Трошки втомлені та повні позитивних вражень діти повертались додому, переконані в тому ,що мрії справді здійснюються,якщо щиро вірити.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)