Першокласники на уроці англійської мови

Дата: 27.12.2018 15:05

Наші першокласники на уроці англійської мови. Вчитель англійської мови П'яновицької СЗШ І-ІІІ ст. Бабич Ірина Степанівна здійснила цікаву подорож у часі з першокласниками,узагальнивши  їхні знання з іноземної мови.

Урок розпочався піснею"Hello!How are you?", далі діти практикувались у вимові англійських звуків,вивчених лексичних одиниць,повторили назви шкільних предметів та хором розповіли вірш"School tree...".

Першачки з  задоволенням грали в ігри з м'ячем, повторивши вивченні слова, переглядали навчальні відео та ознайомились з першими літерами англійського алфавіту.

На завершення уроку вчитель ознайомила дітей з традиціями святкування Нового року та Різдва в англомовних країнах.Учні прослухали колядки і виготовили новорічні прикраси у вигляді Санта Клауса.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)