Майстер клас з виготовлення новорічних іграшок

Дата: 27.12.2018 15:51

На порозі Новий рік та Різдво, саме час прикрашати наші  домівки.

В останні роки стало популярним робити новорічні іграшки своїми руками. І це не дивно, адже ялинка з саморобними новорічними іграшками, по-перше, приголомшливо виглядає і , по-друге, створює атмосферу чарівної казки і по- справжньому домашній затишок.

У П'яновицькій СЗШ І-ІІІ ст.відбувся майстер-клас з виготовлення різдвяних прикрас з соломи,який провела майстриня і викладач Самбірської школи декоративно-ужиткового мистецтва Ірина Грубін-Пукач,яка понад 20 років виготовляє дивовижні речі з соломи.

Майстриня захопливо розповіла учням про історію солом'яних прикрас та показала ,як створюються такі дива.Учні уважно  слухали та спостерігали за кожним рухом п.Ірини.І ось ,трохи наполегливості,і в руках дітей павучки-обереги та різдвяні ангелики, створені власними руками.

Щиро дякуємо Ірині Володимирівні за чудовий майстер-клас.А усіх українців вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!Нехай у кожному домі панує мир,спокій та затишок!!!Веселих усім свят!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)