День Соборності у П‘яновицькій школі

Дата: 23.01.2019 08:50

Щороку 22 січня весь український народ із вдячністю згадує тих героїв, які боролися за об’єднання нашої держави, хто словом і багнетом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу.

Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом – Днем Соборності.

З нагоди свята у П'яновицькій СЗШ І-ІІІ ст.  було проведено святкову лінійку "Україна єдина".Педагог-організатор  Строгуш Н.В. розповіла  про історію цього свята та про його визначну роль для українського народу.Усі присутні спільно виконали гімн  та  взялись за руки, символізуючи об’єднання заходу та сходу України. Директор школи Ярош Л.М.розповіла про значення цього свята для кожного з нас та висловила побажання найшвидшого повернення миру в усій Україні.

Також з учнями було проведено флеш-моб"Нас об'єднує Україна",з вірою в те ,що територіальна цілісність України,скріплена кров'ю мільйонів незламних борців,навіки залишатиметься непорушною!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)