День пам‘яті Героїв Крут

Дата: 31.01.2019 08:49

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва, стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

Трагічна загибель у 1918 році студентського куреня під Крутами у боротьбі за незалежну Україну стала для багатьох поколінь символом патріотизму та жертовності.

29 січня у П'яновицькій СЗШ І-ІІІ ст. педагог-організатор Строгуш Н.В. провела Урок  історичної пам’яті « Герої Крут - для нащадків взірець» з учнями 9-10 класів, присвячений дню вшанування пам’яті молодих героїв.

Головною ідеєю заходу було проведення паралелі між подвигом героїв Крут та героями АТО. Під час заходу говорилося про необхідність згуртованості народу України та підкреслювалося, що саме це дозволить сьогодні перемогти агресора.

Учні читали патріотичні твори, переглянули відеофільми та презентації,  вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)