Тиждень англійської мови у Лановицькій СЗШ

Дата: 18.02.2019 12:31

У Лановицькій СЗШ І ступеня з 11 по 15 лютого проведено «Кольоровий тиждень англійської мови».

Понеділок – «День жовтий». Жовтий – це колір сонця. Сонце рано прокидається, а надвечір засинає. У «день жовтий» діти підготували стіннівку на тему «Мій розпорядок дня», записували на картках слова, якы пов’язані з жовтим кольором.  Першокласники ж виготовили «ABC дерево», на якому розмістили вивчені букви.

Вівторок – «день синій». У цей день діти виготовили стіннівку на тему «Зима» та зобразили на ній все, що пов’язано з цією порою року. Учні успішно виконали завдання, склавши слова з запропонованих складів. Насамкінець діти переглянули мультфільм «Frozen».

Середа – «день зелений». Зелений колір асоціюється з природою. У цей день діти ближче ознайомились зі світом живої природи. Учні відгадували загадки про тварин та показали високу здатність добре мислити та міркувати, а також отримали кишеньки з буквами, з яких потрібно було скласти слова.  Також школярі виготовили стіннівку на тему «Fruits and vegetables», що сприяло повторенню лексичного матеріалу.

Четвер – «день червоний». У День Святого Валентина діти виготовили велике «шкільне» серце та підготували один одному незвичайні привітання, заховані у повітряних кульках. У цей святковий день не обійшлося без конкурсів, у яких діти брали участь з великим задоволенням та отримали масу позитиву.

П’ятниця – «день кольоровий». В останній день «кольорового тижня» діти здійснили подорож визначними місцями Лондона. Крім того, відбулася захоплююча гра-змагання «Знавці англійської мови». Учні були поділені на дві команди «Ladybugs» та «Butterflies». Обидві команди показали високі результати.

За плідну роботу протягом тижня діти отримали золоті шоколадні медалі. Тиждень сприяв розвитку творчих здібностей та пізнавальних інтересів учнів та довів, що сучасні школярі знають, люблять і хочуть вивчати англійську мову.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)