Лінійка пам'яті Героїв Небесної Сотні у Викотівській СЗШ

Дата: 21.02.2019 12:47

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

У ці дні ми вшановуємо п’яту річницю пам’яті Героїв Небесної Сотні — надзвичайних людей із чистими серцями. Їхня віра у свою країну, рішуче бажання боротися з несправедливістю, жорстокістю режиму і лицемірством, стали зразком мужності, мудрості та жертовності для нас та наступних поколінь.

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і учнів Викотівської школи, які зібралися на лінійку-пам'ять присвячену пам’яті героїв Небесної сотні.

Мільйони українців віддали свої життя за власну націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати.

Вони згасли, як зорі, та залишилися у наших серцях...

СЛАВА УКРАЇНІ!
СЛАВА ГЕРОЯМ!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)