Кольоровий тиждень у Лановицькій СЗШ

Дата: 04.03.2019 10:27

У 4-му класі Лановицької СЗШ І ступеня весело та цікаво пройшов «Кольоровий тиждень».

Впродовж тижня діти дізнавалися нові цікаві речі про кольори, працювали активно і креативно, вчилися краще пізнавати себе і своїх однокласників.
       Кожен день тижня був присвячений певному кольору.
Відповідний колір був присутній у одязі, в елементах декору та навчальних матеріалах.
Понеділок – день жовтого кольору
 день Радості,  вівторок день зеленого кольору – день Довкілля ,  середа – день червоного кольору –  день Доброти,  четвер – день синього кольору – день Дружби,  п’ятниця – день кольоровий. Протягом  тижня клас був наповнений повітряними кульками, дитячими посмішками та добротою.

Кожен день «Кольорового тижня» пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. Посмішки не сходили з облич дітей. Вчитися, дійсно, цікаво і весело!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)