Здорова родина - здорова нація

Дата: 14.03.2019 10:27

Життя і здоров’я - найбільша цінність. Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого повноцінного життя.
Кожна людина на землі повинна народжуватися здоровою, жити в злагоді та любові в сім’ї, родині, державі, підтримувати та зберігати здоров’я рідних і близьких.
На сьогоднішній день актуальним залишається питання збереження життя та здоров’я дітей. Народна мудрість говорить «Хворіють діти – хворіє нація».
Тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан. Саме тому 6 березня у П'яновицькій СЗШ І-ІІІ ст.кл.керівником 8 класу Соломін І.Б. було проведено відкриту виховну годину на тему:"Здорова родина - здорова нація.Виховна година пройшла у формі тренінгу і включала в себе різноманітні форми роботи.Зокрема,було встановлено правила групи, проведено вправи :"Горщик очікувань","Кроки до здоров'я","Зернятка",вправа- інтерв'ю "Для мене бути здоровим означає...",гра "Так-ні" та інші.А наостанок усі посмакувати ароматним чаєм і корисними смаколиками "Фітобару".

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)