День з основ безпеки життєдіяльності у Викотівській СЗШ

Дата: 22.03.2019 15:30

День з основ безпеки життєдіяльності.

З метою вироблення в учнів умінь, навичок грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я , 18.03. у Викотівській СЗШ І-ІІІст.  проходив День з основ безпеки життєдіяльності.

Із профорієнтаційною екскурсією до школи завітали рятувальники пожежної частини. Начальником караулу 12 ДПРУ Самбірського РВ  ГУ ДСНС України у Львівській області Олегом Сікорою і його колегами-пожежниками проведено навчальну евакуацію учнів та працівників школи , а також   здійснено рятувальну операцію потерпілого із наданням йому першої медичної допомоги.

Учні школи мали змогу побачити пожежний автомобіль, поспостерігати за принципом його роботи, пожежно-рятувальне обладнання, захисне спорядження , більше дізнатися про службу порятунку «101». Із особливою цікавістю учні слухали розповіді пожежників про їхню нелегку працю, швидкість виконання своїх завдань, вміння діяти грамотно і чітко, впевнено надаючи допомогу потерпілим.

Пізнавальною була розповідь О.Сікори про правила безпечної поведінки, необхідність бути обережним та уважним,  дотримання алгоритму дій у надзвичайних ситуаціях.

Усі учні залюбки фотографувалися у товаристві рятувальників на фоні пожежної машини та із захопленням ділилися своїми враженнями. Виявилося чимало охочих в майбутньому стати рятувальниками.

Учнівський та педагогічний колективи висловлюють щиру подяку співробітникам пожежної частини Самбірського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області за пізнавальну та захоплюючу екскурсію.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)