Зустріч з членами громадської організації "Люди країни"

Дата: 23.05.2019 13:31

14.05 2019 року у Викотівській школі відбулася зустріч учнів з членами громадської організації « Люди країни». В ході зустрічі солдати, воїни АТО, Руслан Пукшин та Сергій Гаврик ділилися спогадами про будні бійців на сході України.

Ця зустріч надовго запам’ятається учням , адже вони на власні очі побачили та потримали в руках автомат Калашникова, каску, флягу, саперську лопату, бінокль, бронежилет тощо.

Воїни демонстрували учням навики  користування різними предметами під час проходження служби у різних ситуаціях. Подякували хлопці також за подарунки, які вони отримували від дітей, за їх щирі, доброзичливі слова підтримки у день святкування великодніх та різдвяних свят , свята Миколая.

Учні подякували воїнам за їх мужність та відвагу, за віру у перемогу, за патріотизм і голосно скандували: « Слава Україні!», «Героям Слава!» .

А  в кінці зустрічі зробили загальну світлину на згадку. «Мольфар» та « Швидкий»-позивні воїнів, залишили свої автографи на прапорі, який передали волонтери учням у 2015 році зі сходу України.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)